Uroczyste Pasowanie na Ucznia/Wychowanka 2019

18 października 2019 r. Samorząd Uczniowski oraz Grup Wychowawczych zorganizował uroczyste pasowanie nowych uczniów/wychowanków oraz nauczycieli Naszej placówki. Impreza odbyła się na terenie zielonym małej szkoły w otoczeniu jesiennej aury. Pogoda i nastroje dopisywały od samego początku imprezy. Każdy uczestnik pasowania został poddany przygotowanym konkurencją, które wywoływały uśmiech na twarzach uczestników pasowania.

joomplu:3737joomplu:3738

Tor przeszkód, kanapki z niespodzianką, malowanie twarzy, którym towarzyszyły okrzyki radości - tak wygląda pasowanie w SOSW w Grodkowie. Pasowani uczestnicy skakali w worku, robili przewroty, rzucali gumiakami, próbowali kanapeczek z niespodzianką, malowali twarz. Oprócz uczniów i wychowanków, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, walczyli również nauczyciele, którzy z uśmiechem na twarzy przechodzili wszystkie próby Pasowania. Na uczestników czekała również wyczekiwana chwila - Pasowanie przez Dyrekcję Placówki oraz Panią Kierownik Internatu oraz wręczenie dyplomów i upominków. Imprezie towarzyszył szkolny zespół muzyczny - Razem. Na zakończenie Uroczystego Pasowania wszyscy przybyli zostali poczęstowani słodkościami.

Samorząd Uczniów i Wychowanków

Dzisiaj jest: Wtorek